Background

Müşteri Yorumları
Müşteri Yorumları

 • Ayşegül Afşar
  29.01.2023

  İlk olarak konumundan dolayı tercih etmiş olsam da gösterilen ilgi ve alınan sonuç memnun ediciydi. Ahmet bey ve Selcen hanımın işlerini severek yaptıklarını farkettim. Tavsiye edebileceğim bir yer

 • Abdullah Ardıç
  29.01.2023

  Veteriner hekim olarak çalışan Ahmet SARIKAYA,ben ve köpeğim çaylakla yoğun tedavi sürecine girdik. Tüylerinde sorun yaşıyorduk. Hekimimiz gerekirse banyo düzeni ve ilaç düzenini aksatmadan yapmış olacakki köpeğimin iştahı ve hareketlerinde bir düzelme oldu. Tüylerinde iyileşmeler oldu. Hekimimiz üzerine düşeni yaptı şifayı Allah verdi. Ahmet SARIKAYA ve ekibine teşekkür ederim.

 • Recep Aydın
  29.01.2023

  Kedim Mia taşındığımız için stres kaynaklı zayıflamış ve halsiz düşmüştü. Vetonya veteriner kliniğine gittim. Klinikte Selcen hanım gerekli tetkik ve analizler sonrasında Mia’nın sistit olduğunu, ivedilikle tedavisine başlamamız gerektiğini belirtti. Tedavisi sonrası Mia su an çok daha sağlıklı :) Tekrardan teşekkürler.

 • Yunus Emre Eken
  29.01.2023

  Öncelikle tekrar tekrar Ahmet beye buradan teşekkür etmek istiyorum. Yeni açılmış oldukları için bazı tereddütlerim vardı fakat kliniklerinde Selcen hanımla kedime göstermiş oldukları ilgi ve alaka tüm önyargılarımı kırdı. Daha önce farklı kliniklerde yaşamış olduğum bazı üzücü durumları da göz önünde bulundurursak, Vetonya Veteriner Kliniği ailesini gönül rahatlığıyla tercih edebileceğinizi söyleyebilirim.

Bize Mesaj Gönder

Bize Mesaj Gönder

Her türlü soru ve görüşleriniz için aşağıdaki formu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.